Sıkça Sorulan Sorular

Coğrafi İşaret Nedir?

Coğrafi İşaretler, belirli bir bölgeden kaynaklanan ya da belirgin bir niteliği, ünü veya diğer özellikleri itibariyle bu bölge ile özdeşleşmiş bir ürünü gösteren işaretlerdir. Menşe adı ile tescillenen Finike Portakalı, Finike dışında hiçbir yörede yetişmemektedir.

Portakal alırken gerçekten Finike Portakalı olduğundan nasıl emin olabilirim?

Finike Portakalı ve benzeri çoğu tarımsal ve gıda ürünü sahtecilik tehdidi altındadır. Korsan olarak tanımlayabileceğimiz bu durumu engellemek adına Finike Meyve Üreticileri Tarımsal Birliği, etiket ve logo uygulaması başlatmıştır. Meyve ve kasalar üzerinde bu etiket ve logolara dikkat ediniz. Şüphesiz tarımsal bir ürüne ulaşmanın en sağlıklı yolu doğrudan üreticisinden alışveriş yapmaktır. Hem Gerçek Finike Portakalı’nı tanıtmak hem de korsan ürünlerin önüne geçmek için mücadele ediyoruz.

Portakal dışında sizlerden hangi ürünleri alabiliriz?

Aile işletmesi olarak çiftliğimizde portakal başta olmak üzere, nar, limon, mandarin ve sayısı sınırlı olmak üzere çeşitli meyve ve sebzeleri yetiştirmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı %100 lezzet garantilidir. Sipariş vereceğiniz tüm ürünlerde memnun kalmamanız durumunda hem yasal hem de etik açıdan cayma hakkına sahipsiniz. Ayrıca özel ürün ve isteklerinizi bize iletebilir, istediğiniz çeşit meyveyi ve sebzeyi sizler için insan sağlığına zararlı herhangi bir ilaç kullanmadan doğal olarak yetiştirebiliriz.

Ürünlerinizi mumluyor musunuz?

Hayır, dalından özenle topladığımız meyvelerimizi yıkama dahi yapmadan en doğal hali ve kokusuyla aynı gün içerisinde kargoya veriyoruz. En çok 1-2 iş günü içerisinde ise sizlere ulaşmaktadır.

Sizi neden tercih etmeliyiz?

Piyasada tonlarca sahte Finike Portakalı var, sizlere %100 Gerçek Finike Portakalı’nı dalından sofranıza en kısa sürede taze taze sunuyoruz. Lezzet, Sağlık, Tazelik ve Menşe Garantisi. Hepsi bir arada sizlere ulaşıyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR