Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizden alışveriş yaparak piyasada tonlarca bulunan korsan Finike Portakal’larına karşı sürdürdüğümüz mücadeleye destek verdiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Finike Portakalı’nı gerçek üreticisinden gerçek lezzeti ile taptaze sofralarınıza taşımaktan gurur duyuyoruz.

Sizlerle kurduğumuz bu dostluğa karşı sorumluluklarımızı ve aramızda sır kalması gereken konuları da Gizlilik Politikamız ile sizlere belirtmek isteriz.

turkuazkoy.com sitemizde paylaştığınız tüm kişiler bilgilerinizin saklılığı, korunması ve tarafımızdan kullanılması Gizlilik Politikası ile aşağıda belirtilmiştir.

Üyelik, adres, telefon ve sitemizde paylaşmış olduğunuz tüm bilgiler üçüncü kişilerce kesinlikle paylaşılmaz ve görüntülenemez. E-mail ve fatura adresiniz size sitemiz ile ilgili enformasyon, haber, promosyon ve benzeri içerikleri aktarmak için sizlere rahatsızlık vermeyecek şekilde kullanılabilir.

Kredi kartı ile ilgili tüm işlemler ilgili banka ile aranızda online olarak gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı şifreniz, 3D güvenlik bilgileriniz sitemiz tarafından kesinlikle görüntülenmemektedir.

Gizlilik ilkelerimiz bir sözleşme değildir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR