Blok 1
reklam banner
Ürünlerimiz

Ürünlerimiz & Alışveriş

Finike'nin Doğal Güzellikleri Bir Tıkla Kapınıza Kadar Geliyor!

 
 
 
 
Eşsiz Manzaranız Hazır
Blog

Blog

Finike'nin Portakalı kadar meşhur dağları, gizemini kaybetmemiş antik kentler, eşsiz koyları, yemekleri, tarifleri ve
Finike ile ilgili her şey keşfedilmek için sizleri bekliyor

Finike'nin Kısa Tarihi
Finike’de gezerken her köşede tarihi bir ize rastlamak mümkündür. En belirgin olanları; Limyra Antik Kenti, Elmalı yolu üzerindeki Arykanda Antik Kenti ve Kumluca ile Finike arasında bir tepede konumlanmış olan Rhodiapolis Antik Kenti’dir.
Covid-19 Önlemleri
Her zaman önem verdiğimiz temizlik ve hijyen kurallarını içinde bulunduğumuz Covid-19 salgın sürecinde arttırmış bulunmaktayız. İçinizin rahat etmesi, tatil sürecinizi huzurlu geçirmenize yardımcı olmak için bu kapsamda aldığımız tedbirleri sizlerle paylaşmak isteriz.
Finike'ye Yakın Yerler Finike'ye Yakın Yerler
TurkuazKöy’ümüzün bulunduğu Finike, Akdeniz’in en güzel ve keyifli yerlerinden biri. Finike’de gezebileceğiniz yerlerden daha önce bahsetmiştik. Şimdi de biraz çevresindeki cennet köşelerden bahsedelim istedik. Özel araçla veya otobüslerle kolaylıkla gidebileceğiniz mesafede, nefes kesen doğa harikaları bulunuyor.
Portakallı Lokum
Tek başına ağız sulandıran Finike portakalı ile harika bir lokum yapabilirsiniz. Her şeyi evde yapmaya başlamışken, lokum neden yapılmasın ki? Sandığınızdan çok daha kolay yapılıyor; lezzeti ise şaşırtan derecede güzel ve ferah. Aslında tam da bu mevsime uygun bir tatlı denebilir. Mutlaka denemeniz gereken bir tarif.
Tarımın Geleceği: Katılımcı Onay Sistemi
Dünya’da yaşanan pandemi nedeniyle bizleri en çok düşündüren konulardan biri de gıdaya erişim oldu. Evden çıkamadığımız bu süreçte gıdanın kapımıza gelmesini sağladık. Online satış mağazaları sayesinde birçoğumuz evde kalarak gıdaya erişebildik.
İnstagram

Bizi Instagram'da takip edin!

@turkuazkoycom hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR