MENÜ   X

TurkuazKöy'de Haftasonu Tatili

Başlangıç Tarihi : 11-12-2015

Bitiş Tarihi : 27-02-2016

Etkinlik Detayları

Portakalı, doğası ve tarihi ile Finike'yi beraber keşfediyoruz. Özel turlarla köyümüzde sizi dört mevsim ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Gezi programı mevsim ve isteğe bağlı olarak farklı şekilde organize edilebilecektir. Otel, transfer ve tüm etkinlik detayları için bizimle irtibata geçiniz.

Program:

Cuma günü Antalya havaalanından özel araç ile Finike'ye varış. Otele yerleşme.
Tercihe göre Finike'de bulunan 3,4,5 yıldızlı otellerde konaklama seçeneği.
 
Birinci gün: TurkuazKöy'de eşsiz Limyra manzarası eşliğinde kahvaltı ile güne başlıyoruz. Finike Portakalı'nın dalından sofraya tüm hikayesini beraber tecrübe ediyor, köyümüzdeki tüm tarım ve hayvancılık üretim süreçlerini izleyerek ve çalışarak birkaç saatliğine "çiftçi" oluyoruz. Öğlen yemeğinin ardından Limyra, Arykanda antik şehirlerini ziyaret ediyoruz. Dönüş yolunda Finike Çatallar mevkiinde orman içinde ve nehir kenarında akşam yemeği ve gün sonu. 
 
İkinci gün (Pazar günü): Köyümüzde kahvaltının ardından serbest vakit. İsteğe bağlı olarak reçel üretimi, mozaik sanatı vb. workshoplar, dinlenme, yürüyüş ve çeşitli çiftlik aktiviteleri için serbest zaman. Öğlen yemeğinin ardından Antalya'ya yolculuk. Yolumuz üzerinde Phaselis antik kenti ziyareti. (İsteğe bağlı olarak Antalya Müzesi ziyareti) Antalya'da tarihi Kaleiçi ve yat limanı ziyareti. Akşam yemeği. Gezimizin sonu ve havaalanına gidiş.